info@yildizcila.com.tr
EN
TR
Fırçalar

Son teknoloji makine ve ekipmanların kullanıldığı fabrikamızda, her türlü yüzey sonlama ihtiyacına cevap verebilecek birçok değişik tür polisaj fırçalarının üretimi yapılmaktadır. Üretim yaptığımız fırçalarımızda %100 pamuklu kumaş ve sisal kumaş kullanılarak üretilmektedir.

Günümüzde fırça üretim teknolojilerinde kullanılan hammaddeler, ürünlerin maliyet ve fonksiyonelliğinde büyük rol oynamaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız, en kaliteli hammaddeleri kullanmaktadır. Sisal kumaş üretiminde kullanılan sisal elyafı, Agavesisalana adlı bitkiden üretilmiş doğal bir üründür. Yetiştirilen ülkelerde uzun ve kısa oluşlarına göre kalite sınıflarına ayrılan sisal çeşitlerinde, iyi ve uzun derecede dayanıklılık gösteren Afrika Sisali gibi uzun elyaflı ürünler tercih edilmektedir ve yine aynı sebepler ile kumaş fırça ürünlerimizde de %100 saf pamuklu kumaş çeşitleri kullanılır.

Değişik ip ve dokuma ve ebatlarında farklı kumaş seçkisi ile, yumuşaktan serte her türlü fırçanın üretimi ile değişik taleplere cevap verebilmektedir. Fırçanın tüm bölgelerine eşit şekilde ilacın dağılmasını sağlayan ilaçlama tekniği uygulanarak ilaçlanmış veya ham fırça çeşitlerimiz mevcuttur.